renovovaná technika

Renovovaná technika nie je len odpoveďou na celosvetový problém elektroodpadu. Ide o veľmi racionálne a ekologické rozhodnutie pri nákupe notebooku, PC či inej výpočtovej techniky s bezkonkurenčným pomerom cena/výkon.
Na renovované produkty poskytujeme záruku 24 mesiacov.


Rozhodli sme sa malým a stredným firmám ale aj domácim používateľom ponúknuť špičkové IT vybavenie za prijateľnú cenu. Preto sme do našej ponuky zaradili renovovanú IT techniku so zárukou od najvýznamnejších svetových výrobcov. 
Väčšina počítačov a notebookov je využívaná na kancelárske práce, účtovníctvo alebo prácu na internete. Na tieto účely nie je potrebné vždy kupovať novú techniku. Pre všetky tieto činnosti je možné bez problémov využiť renovovanú techniku. Práca s touto výpočtovou technikou je dokonca rovnako efektívna, rýchla a bezpečná, ako na novom stroji kategórie low-end. Na renovované produkty poskytujeme záruku 24 mesiacov.
V našej ponuke nájdete renovovanú techniku triedy A+. Čo to znamená?

Pri stolných počítačoch:

Pri notebookoch:

Triedy kvality notebookov
Triedy kvality počítačov
Ako nový

Garancia najvyššej kvality renovácie: Telo notebooku vyzerá ako nové. Môže mať len minimálne, voľným okom ľahko prehliadnuteľné a takmer neviditeľné kozmetické vady. Displej je bez vád, ako nový.

Ako nový

Garancia najvyššej kvality renovácie: Počítač vyzerá ako nový. Môže mať len minimálne, voľným okom ľahko prehliadnuteľné  a takmer neviditeľné kozmetické vady (väčšinou na plastových častiach).

Veľmi dobrý

Garancia kvalitnej renovácie: Telo notebooku môže mať viditeľnejšie kozmetické vady a známky predchádzajúceho používania.Displej môže mať len minimálne kozmetické chyby (vadný pixel, škrabanček, špinka za displejom), ktoré sú po zapnutí takmer neviditeľné.

Veľmi dobrý

Garancia kvalitnej renovácie: Počítač môže mať viditeľnejšie kozmetické vady a známky predchádzajúceho používania (väčšinou na plastových častiach).

Prijateľný

Garancia bezkonkurenčnej ceny: Telo notebooku má viditeľnejšie kozmetické vady a známky predchádzajúceho používania. Hardware notebooku je však ako nový.Displej môže mať viditeľnejšie kozmetické chyby bez vplyvu na jeho technický stav.

Prijateľný

Garancia bezkonkurenčnej ceny: Počítač má viditeľnejšie kozmetické vady a známky predchádzajúceho používania. Hardware počítača je však ako nový.

Aktuálnu ponuku renovovanej techniky nájdete v našej internetovej predajni.